Mecz Athletic Club - Osasuna, wynik końcowy 0-0

Athletic Club - Osasuna, wynik 0-0. Dnia 2023-01-09 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Athletic Club a Osasuna.

Po pierwszej połowie spotkania między Athletic Club oraz Osasuna wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Athletic Club:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 65'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania - Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Athletic Club zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Celta Vigo. Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Atletico Madrid.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Ante Budimir nierzadko zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi są zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Nieprzerwanie natrafiamy na spektakularne asysty oraz bramki, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Athletic Club oraz Osasuna jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, San Mamés Barria.