Na stadionie San Mamés Barria dnia 2021-11-26 20:00 miał miejsce mecz Athletic Club kontra Granada CF - wynik 2-2

 

Pierwsza połowa meczu między Athletic Club i Granada CF zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-11-26 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 15 pomiędzy Athletic Club a Granada CF.

Gole strzelali: Raúl García 10' 1-0 Muniain D. Machís 25' 1-1 Jorge Molina Jorge Molina 34' 1-2 Luís Maximiano 76' 2-2

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 62'

Żółte kartki Granada CF: Germán Sánchez -5' Ángel Montoro 40'

Czerwone kartki Athletic Club: Iñigo Martínez 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Adrián Cordero. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Athletic Club stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Getafe i Sevilla a Granada CF podejmie Laguna. Następne mecze zagra z drużynami Alaves i Cadiz.

Kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Oier Zarraga Germán Sánchez nierzadko zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Regularnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania drętwe. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga. Athletic Club i Granada CF i ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, San Mamés Barria.