Spotkanie Athletic Club - Levante zakończone wynikiem 3-1

 

Pierwsza połowa meczu między Athletic Club a Levante zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-03-07 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 27. Zmierzyły się Athletic Club i Levante.

Gole strzelali: Mikel Vesga 63' 1-0 Álex Berenguer Williams 76' 2-0 Álex Berenguer Oier Zarraga 88' 3-0 Jorge de Frutos 90' 3-1

Żółte kartki Athletic Club: Álex Berenguer 14'

Żółte kartki Levante: Jorge Miramón 20' Son 37'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Elche i Villarreal. Kolejno natomiast Levante z Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Barcelona.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Álex Berenguer Jorge Miramón raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami bywają bardzo zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to spotkania nużące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Athletic Club i Levante jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak San Mamés Barria.