Back to Top

Athletic Club kontra Villarreal 1-1

Athletic Club - Villarreal, wynik spotkania 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Athletic Club i Villarreal zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 31. kolejki La Liga na San Mamés Barria, nie przyniosło rozstrzygnięcia do ostatnich minut. Pomimo niewielkiej ilości bramek, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość piłki nożnej, co sprawiło, że kibice byli świadkami emocjonującego widowiska.

Real Madrid vs Athletic Club 2-0

Spotkanie Real Madrid - Athletic Club zakończone wynikiem 2-0

Real Madrid pokonało Athletic Club 2-0 w meczu rozegranym w Estadio Santiago Bernabéu w ramach 30. kolejki La Ligi. Spotkanie odbyło się 31 marca 2024 roku o godzinie 19:00. Real Madrid objęło prowadzenie 1-0 już na przerwę i utrzymało kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Athletic Club kontra Alaves wynik 2-0

Dnia 2024-03-16 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Athletic Club oraz Alaves zakończone wynikiem 2-0

W minioną środę na boisku San Mamés Barria drużyna Athletic Club pokonała Alaves 2-0 w ramach 29. kolejki La Liga. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 20:00, a gospodarze utrzymali prowadzenie już na przerwie, utrwalając swoją dominację na własnym terenie.

Mecz Las Palmas - Athletic Club wynik spotkania 0-2

Mecz Las Palmas kontra Athletic Club, wynik końcowy 0-2

Wczoraj, 10 marca 2024 roku o godzinie 15:15 czasu lokalnego, na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy Las Palmas a Athletic Club. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Athletic Club 2-0. Wynik na przerwę to 0-1. Starcie to miało miejsce w ramach 28. kolejki La Liga, zapewniając emocje i zaciętą rywalizację na boisku.

Athletic Club vs Barcelona 0-0

Mecz Athletic Club - Barcelona zakończony wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Athletic Club a Barceloną, rozegrany w ramach 27. kolejki La Liga na stadionie San Mamés Barria, zakończył się bezbramkowym remisem. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy, a ostatecznie punkty zostały podzielone. Spotkanie nie przyniosło emocjonujących bramek, ale przyniosło pewne tchnienie rywalizacji na boisku.

Athletic Club vs Girona zakończony wynikiem 3-2

Mecz Athletic Club vs Girona, wynik 3-2

W meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy Athletic Club i Girona na stadionie San Mamés Barria emocje sięgały zenitu. Pomimo zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2. Po pierwszej połowie zespół Athletic Club prowadził 1-0, ale ostateczny rezultat został ustalony dopiero w drugiej połowie. Mecz odbył się 19 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, co sprawia, że relację piszemy dziś, 26 lutego.

Mecz Real Betis - Athletic Club, wynik końcowy 3-1

Na stadionie Estadio Benito Villamarín dnia 2024-02-25 15:15 miał miejsce mecz pomiędzy Real Betis i Athletic Club: 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Real Betis i Athletic Club w ramach 26. kolejki La Liga dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Benito Villamarín, zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Real Betis potwierdził swoją dominację nad rywalem, prowadząc już 2-1 na przerwę i utrzymując kontrolę nad grą do samego końca.

Mecz pomiędzy Almeria vs Athletic Club 0-0

Spotkanie między Almeria oraz Athletic Club na stadionie Power Horse Stadium dnia 2024-02-12 20:00 - wynik 0-0

W ostatnim starciu ligowym, drużyny Almeria i Athletic Club spotkały się na boisku Power Horse Stadium w ramach 24. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 0-0, a pomimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Starcie to miało miejsce dokładnie tydzień temu, 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a emocje na stadionie były wysokie do samego końca.

Athletic Club kontra Mallorca 4-0

Spotkanie między Athletic Club i Mallorca dnia 2024-02-02 20:00 - 4-0

W najnowszym meczu La Liga, drużyna Athletic Club pokonała Mallorcę z wynikiem 4-0. Mecz odbył się 2 lutego o godzinie 20:00 na San Mamés Barria. Po pierwszej połowie drużyna gospodarzy prowadziła 2-0. To był kolejka 23. Mecz odbył się 6 dni temu.

Cadiz - Athletic Club, wynik 0-0

Spotkanie między Cadiz oraz Athletic Club zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-01-28 15:15

W meczu 22. kolejki La Liga drużyny Cadiz i Athletic Club zremisowały 0-0 w starciu rozegranym w Estadio Nuevo Mirandilla. Spotkanie odbyło się 28 stycznia 2024 roku o godzinie 15:15. Mimo zażartej rywalizacji żadna z ekip nie zdołała przekonać do siebie sędziów.

Valencia kontra Athletic Club wynik 1-0

Valencia kontra Athletic Club, wynik meczu 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Valencia i Athletic Club zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Valencia pokonała Athletic Club 1-0 w ramach 21. kolejki La Ligi. Spotkanie odbyło się na Estadio de Mestalla, a jedynego gola zdobył X zespół w 65. minucie. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale ostatecznie to drużyna gospodarzy sięgnęła po trzy punkty.

Mecz Athletic Club vs Real Sociedad 2-1

Dnia 2024-01-13 17:30 miał miejsce mecz Athletic Club vs Real Sociedad - wynik 2-1

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Real Sociedad. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek La Liga, w 20. kolejce, na stadionie San Mamés Barria. Wynik końcowy to 2-1 dla gospodarzy, którzy prowadzili 2-0 na przerwę. Mecz miał miejsce dnia 13 stycznia 2024 roku o godzinie 17:30.

Mecz pomiędzy Sevilla kontra Athletic Club 0-2

Spotkanie pomiędzy Sevilla i Athletic Club zakończone wynikiem 0-2 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

W meczu La Liga pomiędzy drużynami Sevilla i Athletic Club, to goście odnieśli zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2-0. Spotkanie odbyło się 4 stycznia 2024 roku o godzinie 18:15 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Athletic Club 1-0.

Athletic Club kontra Atletico Madrid wynik 2-0

Mecz Athletic Club - Atletico Madrid, wynik 2-0

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Atletico Madrid. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki La Liga na stadionie San Mamés Barria. Ostatecznie to gospodarze z Bilbao wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 2-0. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Przegląd meczów Bilbao

Athletic Club - Cadiz, wynik 0-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Athletic Club a Cadiz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Więcej…

Mecz pomiędzy Atletico Madrid vs Athletic Club, wynik końcowy 0-0

Dnia 2021-09-18 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się znakomity mecz ligi Primera Division kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid oraz Athletic Club.

Więcej…

Athletic Club vs Osasuna, wynik końcowy 0-0

Athletic Club - Osasuna, wynik 0-0. Dnia 2023-01-09 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Athletic Club a Osasuna.