Back to Top

Strona 2 z 6

Przegląd meczów Bilbao

Mecz pomiędzy Getafe - Athletic Club 0-0

Getafe vs Athletic Club, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-12-06 20:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się Getafe i Athletic Club.

Więcej…

Dlaczego warto ćwiczyć regularnie dla dobrej kondycji fizycznej i psychicznej

Wraz z rozwojem świata stajemy się coraz bardziej świadomi tego, jak wpływa na nas nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dla wielu osób sposób, w jaki żyjemy, stał się głównym przedmiotem zainteresowania, ponieważ badania wykazują, jak korzystne mogą być zdrowe nawyki. Połączenie umysł-ciało odnosi się do interakcji między naszymi myślami, emocjami i procesami fizjologicznymi - potocznie nazywanymi "wnętrzem" człowieka. Innymi słowy, jest to związek między tym, co dzieje się wewnątrz nas (nasze umysły i dusze), a tym, co dzieje się na zewnątrz (nasze ciała). Jeśli chodzi o wzajemne przenikanie się umysłu i ciała, ćwiczenia fizyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów pozytywnego oddziaływania na wewnętrzne i zewnętrzne samopoczucie.

Więcej…

Espanyol - Athletic Club 1-2

Espanyol vs Athletic Club wynik 1-2. Dnia 2023-04-08 14:15 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Espanyol oraz Athletic Club.

Więcej…

YouTube Athletic Club