Back to Top

Mecz Athletic Club kontra Alaves wynik 2-0

Dnia 2024-03-16 20:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Athletic Club oraz Alaves zakończone wynikiem 2-0

W minioną środę na boisku San Mamés Barria drużyna Athletic Club pokonała Alaves 2-0 w ramach 29. kolejki La Liga. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 20:00, a gospodarze utrzymali prowadzenie już na przerwie, utrwalając swoją dominację na własnym terenie.

Mecz Las Palmas - Athletic Club wynik spotkania 0-2

Mecz Las Palmas kontra Athletic Club, wynik końcowy 0-2

Wczoraj, 10 marca 2024 roku o godzinie 15:15 czasu lokalnego, na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy Las Palmas a Athletic Club. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Athletic Club 2-0. Wynik na przerwę to 0-1. Starcie to miało miejsce w ramach 28. kolejki La Liga, zapewniając emocje i zaciętą rywalizację na boisku.

Athletic Club vs Barcelona 0-0

Mecz Athletic Club - Barcelona zakończony wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Athletic Club a Barceloną, rozegrany w ramach 27. kolejki La Liga na stadionie San Mamés Barria, zakończył się bezbramkowym remisem. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy, a ostatecznie punkty zostały podzielone. Spotkanie nie przyniosło emocjonujących bramek, ale przyniosło pewne tchnienie rywalizacji na boisku.

Athletic Club vs Girona zakończony wynikiem 3-2

Mecz Athletic Club vs Girona, wynik 3-2

W meczu 25. kolejki hiszpańskiej La Liga pomiędzy Athletic Club i Girona na stadionie San Mamés Barria emocje sięgały zenitu. Pomimo zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2. Po pierwszej połowie zespół Athletic Club prowadził 1-0, ale ostateczny rezultat został ustalony dopiero w drugiej połowie. Mecz odbył się 19 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, co sprawia, że relację piszemy dziś, 26 lutego.

Mecz Real Betis - Athletic Club, wynik końcowy 3-1

Na stadionie Estadio Benito Villamarín dnia 2024-02-25 15:15 miał miejsce mecz pomiędzy Real Betis i Athletic Club: 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Real Betis i Athletic Club w ramach 26. kolejki La Liga dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Benito Villamarín, zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Real Betis potwierdził swoją dominację nad rywalem, prowadząc już 2-1 na przerwę i utrzymując kontrolę nad grą do samego końca.

Mecz pomiędzy Almeria vs Athletic Club 0-0

Spotkanie między Almeria oraz Athletic Club na stadionie Power Horse Stadium dnia 2024-02-12 20:00 - wynik 0-0

W ostatnim starciu ligowym, drużyny Almeria i Athletic Club spotkały się na boisku Power Horse Stadium w ramach 24. kolejki La Liga. Mecz zakończył się remisem 0-0, a pomimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. Starcie to miało miejsce dokładnie tydzień temu, 12 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, a emocje na stadionie były wysokie do samego końca.

Athletic Club kontra Mallorca 4-0

Spotkanie między Athletic Club i Mallorca dnia 2024-02-02 20:00 - 4-0

W najnowszym meczu La Liga, drużyna Athletic Club pokonała Mallorcę z wynikiem 4-0. Mecz odbył się 2 lutego o godzinie 20:00 na San Mamés Barria. Po pierwszej połowie drużyna gospodarzy prowadziła 2-0. To był kolejka 23. Mecz odbył się 6 dni temu.

Cadiz - Athletic Club, wynik 0-0

Spotkanie między Cadiz oraz Athletic Club zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-01-28 15:15

W meczu 22. kolejki La Liga drużyny Cadiz i Athletic Club zremisowały 0-0 w starciu rozegranym w Estadio Nuevo Mirandilla. Spotkanie odbyło się 28 stycznia 2024 roku o godzinie 15:15. Mimo zażartej rywalizacji żadna z ekip nie zdołała przekonać do siebie sędziów.

Valencia kontra Athletic Club wynik 1-0

Valencia kontra Athletic Club, wynik meczu 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Valencia i Athletic Club zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Valencia pokonała Athletic Club 1-0 w ramach 21. kolejki La Ligi. Spotkanie odbyło się na Estadio de Mestalla, a jedynego gola zdobył X zespół w 65. minucie. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale ostatecznie to drużyna gospodarzy sięgnęła po trzy punkty.

Mecz Athletic Club vs Real Sociedad 2-1

Dnia 2024-01-13 17:30 miał miejsce mecz Athletic Club vs Real Sociedad - wynik 2-1

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Real Sociedad. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek La Liga, w 20. kolejce, na stadionie San Mamés Barria. Wynik końcowy to 2-1 dla gospodarzy, którzy prowadzili 2-0 na przerwę. Mecz miał miejsce dnia 13 stycznia 2024 roku o godzinie 17:30.

Mecz pomiędzy Sevilla kontra Athletic Club 0-2

Spotkanie pomiędzy Sevilla i Athletic Club zakończone wynikiem 0-2 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

W meczu La Liga pomiędzy drużynami Sevilla i Athletic Club, to goście odnieśli zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2-0. Spotkanie odbyło się 4 stycznia 2024 roku o godzinie 18:15 na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Athletic Club 1-0.

Athletic Club kontra Atletico Madrid wynik 2-0

Mecz Athletic Club - Atletico Madrid, wynik 2-0

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Athletic Club i Atletico Madrid. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki La Liga na stadionie San Mamés Barria. Ostatecznie to gospodarze z Bilbao wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 2-0. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz Granada CF - Athletic Club, wynik 1-1

Granada CF - Athletic Club, wynik meczu - 1-1

Drużyny Granada CF i Athletic Club zmierzyły się w emocjonującym starciu podczas 16. kolejki La Liga. Mecz, który odbył się w Estadio Nuevo Los Cármenes, zakończył się remisem 1-1. Wynik na przerwę to 0-1, a bramki padły w drugiej połowie. Szczegóły tego spotkania zapowiadają zaciętą rywalizację i wiele emocji.

Przegląd meczów Bilbao

Athletic Club vs Getafe 2-2

Athletic Club vs Getafe, wynik 2-2. W dniu 2023-09-27 17:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Athletic Club a Getafe.

Więcej…

Mecz pomiędzy Real Sociedad vs Athletic Club zakończony wynikiem 3-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Sociedad i Athletic Club wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.