Dnia 2023-05-01 17:00 odbył się mecz między Mallorca i Athletic Club - 1-1

Mallorca - Athletic Club wynik 1-1. Dnia 2023-05-01 17:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 32 pomiędzy Mallorca a Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Mallorca i Athletic Club wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Lee Kang-In 58' 1-0 V. Muriqi I. Williams 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Antonio Raíllo 15' Vedat Muriqi 17' Pablo Maffeo 29' Iñigo Ruiz de Galarreta 90'

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 40' Nico Williams 63'

Czerwone kartki Mallorca: Antonio Raíllo -5'

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny sędzia meczu - Jorge Figueroa. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Mallorca stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Almeria i Valencia natomiast Athletic Club zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Osasuna.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi La Liga. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Antonio Raíllo Yuri Berchiche bardzo często zapewniły swoim wiernym kibicom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zmagania między graczami są zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że mecze nie są interesujące. Zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe ligi La Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Mallorca i Athletic Club oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.