Mecz Athletic Club kontra Sevilla dnia 2023-04-27 20:00 - 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Athletic Club a Sevilla zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-04-27 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się mecz ligi La Liga kolejki 31. Zmierzyły się Athletic Club i Sevilla.

Gole strzelali: L. Ocampos 90' 0-1

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 72' Raúl García 90' Yeray Álvarez 90'

Żółte kartki Sevilla: Erik Lamela 38' Marcos Acuña 45' Lucas Ocampos 81'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Athletic Club stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Villarreal i Celta Vigo. Kolejno natomiast Sevilla z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Valladolid.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia ligi La Liga. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Oihan Sancet Erik Lamela częstokroć zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania nużące. Regularnie zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Athletic Club oraz Sevilla i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak San Mamés Barria.