Dnia 2022-10-30 17:30 miało miejsce spotkanie między Athletic Club i Villarreal zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2022-10-30 17:30 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 12. Zmierzyły się Athletic Club i Villarreal.

Pierwsza połowa spotkania między Athletic Club a Villarreal zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Iñaki Williams 59' 1-0 Raúl García

Żółte kartki Athletic Club: Raúl García 45' Mikel Vesga 89'

Żółte kartki Villarreal: Alberto Moreno 50'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Villarreal:

Główny sędzia spotkania - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Athletic Club stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Valladolid i Alzira. Kolejno natomiast Villarreal z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Espanyol.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Raúl García Alberto Moreno raz za razem sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Niesamowite zmagania między zawodnikami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Athletic Club i Villarreal oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak San Mamés Barria.