Mecz Mallorca vs Athletic Club dnia 2022-02-14 20:00 - 3-2

Dnia 2022-02-14 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 24. Zmierzyły się Mallorca oraz Athletic Club.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Mallorca i Athletic Club zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: Salva Sevilla 22' 1-0 Ángel 30' 2-0 V. Muriqi Raúl García 59' 2-1 Yuri Álex Berenguer 61' 2-2 Muniain Unai Simón 88' 3-2

Żółte kartki Mallorca: Manolo Reina -5' Brian Oliván 12' Ángel Rodríguez 73' Antonio Raillo 80' Takefusa Kubo 88' Vedat Muriqi 89'

Żółte kartki Athletic Club: Oier Zarraga 52' Iker Muniain 57' Yuri Berchiche 79' Álex Berenguer 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Celta Vigo a Athletic Club zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Levante.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Manolo Reina Oier Zarraga wielokrotnie sprawiają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, rzadko zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska sportowe popularnej ligi La Liga. Mallorca i Athletic Club jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Visit Mallorca Estadi.