Dnia 2022-02-20 20:00 na obiekcie San Mamés Barria miał miejsce mecz Athletic Club kontra Real Sociedad zakończony wynikiem 4-0

W dniu 2022-02-20 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Athletic Club i Real Sociedad.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Athletic Club i Real Sociedad wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: Dani Vivian 68' 1-0 Álex Berenguer Oihan Sancet 72' 2-0 Muniain Williams 80' 3-0 Álex Berenguer Muniain 89' 4-0 Oihan Sancet

Żółte kartki Athletic Club: Raúl García 5' Iñigo Martínez 37' Dani García 55' Álex Berenguer 90'

Żółte kartki Real Sociedad: David Silva 30'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Athletic Club stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Valencia i Levante. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Mallorca.

Bardzo często wielu fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Raúl García David Silva stale sprawiają wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, efektowne gole oraz asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Athletic Club i Real Sociedad jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak San Mamés Barria.