Spotkanie między Getafe i Athletic Club na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2021-12-06 20:00: 0-0

Getafe vs Athletic Club, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-12-06 20:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się Getafe i Athletic Club.

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe a Athletic Club wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Djené 15' Jaime Mata 90'

Żółte kartki Athletic Club: Jon Morcillo 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Atlético Baleares, następne spotkania z drużynami Osasuna i Real Madrid. Kolejno natomiast Athletic Club z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Osasuna.

Coraz częściej fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia ligi La Liga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Djené Jon Morcillo raz za razem serwują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Regularnie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wspaniałe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska nudne. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Getafe oraz Athletic Club i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.