Dnia 2021-11-05 20:00 odbył się mecz Athletic Club kontra Cadiz zakończony wynikiem 0-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Athletic Club a Cadiz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-11-05 20:00 na obiekcie sportowym San Mamés Barria rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Athletic Club a Cadiz.

Gole strzelali: Salvi 6' 0-1 A. Lozano

Żółte kartki Athletic Club: Jon Morcillo -5' Yeray Álvarez 27' Nico Williams 90'

Żółte kartki Cadiz: Varazdat Haroyan 85'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime Latre, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Athletic Club stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Getafe. Kolejno natomiast Cadiz z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Elche.

Coraz częściej oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które startują w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Jon Morcillo Varazdat Haroyan nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Systematycznie obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Athletic Club i Cadiz oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, San Mamés Barria.