Espanyol - Athletic Club, wynik spotkania: 1-1

Espanyol - Athletic Club zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-10-26 19:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się mecz ligi La Liga kolejki 11. Zmierzyły się Espanyol i Athletic Club.

Pierwsza połowa meczu między Espanyol i Athletic Club zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: Raúl de Tomás 33' 1-0 Williams 52' 1-1 Lekue

Żółte kartki Espanyol: Yangel Herrera 73'

Żółte kartki Athletic Club: Alex Berenguer 75' Yeray Álvarez 90'

Czerwone kartki Espanyol: Raúl de Tomás 90'

Czerwone kartki Athletic Club:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Espanyol stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Barcelona i Real Sociedad natomiast Athletic Club z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Levante i Granada CF.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Yangel Herrera Alex Berenguer często zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Interesujące zmagania między graczami bywają zażarte, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze usypiające. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, idealne gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Espanyol i Athletic Club w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak RCDE Stadium.