Na obiekcie Estadio de Mestalla odbył się mecz między Valencia oraz Athletic Club zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2021-09-25 14:15 na stadionie Estadio de Mestalla rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 7 pomiędzy Valencia a Athletic Club.

Pierwsza część spotkania między Valencia a Athletic Club zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Íñigo Martínez 69' 0-1 Álex Berenguer Marcos André 90' 1-1 Gonçalo Guedes

Żółte kartki Valencia: Maximiliano Gómez 45' Hugo Guillamón 47' Maximiliano Gómez 82' Manu Vallejo 90' Jason 90'

Żółte kartki Athletic Club: Dani García 49' Alex Berenguer 78'

Czerwone kartki Valencia: Maximiliano Gómez 82'

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny sędzia meczu to Alejandro Hernández. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Valencia zmierzy się już z Cadiz, następne spotkania z drużynami Barcelona oraz Mallorca natomiast Athletic Club z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Villarreal.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Maximiliano Gómez Dani García nieraz zagwarantowały swoim stałym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Niesamowite zmagania między piłkarzami są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Valencia oraz Athletic Club w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio de Mestalla.